Hakkımızda

NEDEN GÜÇLÜYÜZ?

Bu sektörde 23 yıllık derin ve uzun bir tecrübemiz var.

“Geleneksel reklam ajansı” kavramının ötesinde bir modelle çalışıyoruz.

Stratejik Planlama yaparak iş ve fikir geliştiriyoruz.

Yenilikçi ve kapsamlı iş modelimizi büyük ya da küçük demeden her projede ortaya koyuyoruz.

Bu tercih bizi güçlü kılıyor, Anadolu’ya imzamızı taşıyor. 

NEDEN STRATEJİK PLANLAMA YAPIYORUZ?

İkna olmadan, ikna edemezsiniz. Sadece tanışmayı ve kutlamayı masada yapıyoruz. İşi ise sahada bitiriyoruz. Saha analizleriyle her projenin çok boyutlu röntgenini yerinde çekiyoruz.

Eğitim, inşaat, turizm, tarım gibi ana sektörlerdeki iş tecrübemizin gücüyle ekonomideki ve sektörler arası ilişkilerdeki büyük resmi sürekli izliyoruz. 

İş fikri sahipleriyle, stratejik kararlara etki edebilecek bilgileri mutlaka paylaşıyoruz. Yatırım fırsatlarından iletişim tekniklerine, satış pazarlamadan kurumsal ihtiyaçlara kadar.   

BAHÇEMİZDE NELER VAR?

Zengin bir hizmet çeşitliliğine sahibiz. Teknolojik gelişmelerin reklam sektörü için getireceği fırsatları ve yenilikleri dikkatle izliyoruz.

Kolay ve hızlı erişilebilir ve ölçümlenebilir reklam kanallarının başında geldiği için dijital reklamcılık iş portföyümüzde öne çıkıyor.

Marka ismi bulma, logo tasarımı, kurumsal kimlik, grafik tasarım, animasyon, film, katalog, broşür, sosyal medya yönetimi, web sitesi ve e-ticaret sitesi tasarımı, açık hava kampanyaları, propaganda kampanyaları ve etkinlik organizasyonları temel hizmetlerimiz.  

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

Marka yöneticilerinin sorularına baştan yanıt veriyoruz. Yol planını ulaşılabilir aşamalara bölerek şekillendiriyoruz.

PR uzmanı gözüyle, sektörel araştırmalar, fokus gruplar, fizibilite raporları ve ön araştırmalarla fikirleri sağlam temeller üzerinde geleceğe taşıyoruz.

İşimiz tasarımı yapmakla bitmiyor. Mecra reklamcılığı, tabela, matbaa, ambalaj gibi işin üretime dönüştüğü aşamalarda yaratıcılığımızı doğru yansıtacak noktalara yönlendirmeler yapıyoruz. 

YARATICILIĞIMIZI NASIL KORUYORUZ?

Arkadaşlarımız gerekli akademik eğitime, yeteneklere ve yeterliliğe sahip. 

Güven esaslı kurumsal kültürümüz uzun soluklu, sürdürülebilir ve yaratıcı çalışma ortamımızın en büyük garantisi.

Yaratıcı, yenilikçi, konuşulan ve dikkat çeken reklam ve tanıtım çalışmalarımızın arka planında çok disiplinli bir modelle çalışan güçlü bir değirmenin, her değerli bilgiyi beyin fırtınalarıyla ince ince işlemesi bahçemizin tek reçetesi. 

Whatsapp Hemen Ara